Byt 2+kk v Plzni u Boleveckého rybníka

3 590 000 Kč

U velkého rybníka

Popis nemovitosti

Bolevecký rybník a jeho okolí je jedno z nejhezčích míst k bydlení v Plzni.

Jedná se o vyhledávanou lokalitu, která díky své poloze umožnuje bydlení na okraji přírody a rušného města. Na dosah ruky tak máte veškerou občanskou vybavenost velkého města a krásnou přírodu, kdy se během 5ti minut chůze ocitnete v krásné přírodě, která obklopuje Velký Bolevecký rybník a ostatní rybníky.

 

Po vchodu do bytu (bezpečnostní vchodové dveře) se ocitnete v prostorné chodbě, z které se dostanete do koupelny, technické místnosti s úložným prostorem a samozřejmě kuchyně s obývacím pokojem a ložnice. Postupně procházíte po levé straně okolo koupelny. V té se nachází prostorná vana, umyvadlo, topný žebřík a WC. Celá koupelna působí světle a prostorně. Dále po pravé straně je, již zmiňovaná, technická místnost, kam se pohodlně vejde pračka, uklízecí prostředky a samozřejmě pivo viz fotografie :) Přímo rovně vcházíte do pokoje, který se skládá z kuchyňského koutu s ostrůvkem, menším obývacím pokojem s východem na zastřešený balkon a bezpečnostními skly a také do ložnice. Ložnice je opravdu prostorná, a jak vidíte na fotografiích, tak se do ní pohodlně vejde i pracovní stůl, velká postel a skříň.

Bytová jednotka je kompletně vybavená a je naprosto bez investic.

 

Tento byt je vhodný jak pro mladé, tak i pro starší generace.

Součástí prodeje je i parkovací místo v podzemní garáži, odkud se pohodlně dostanete výtahem až do II. NP, kde se nabízený byt nachází.

 

Tato nemovitost je vhodná i jako investice.

S financováním Vám můžeme pomoci za zvýhodněných podmínek.

 

Více informací u makléře a na https://bytbolevak.webnode.cz/

+420 704 784 014
pcink@nemovitostsodhadem.cz
Kontaktovat makléře

Umístění

Kontaktovat makléře