Byt 3+1 Karlovy Vary

3 490 000 Kč

Jugoslávská, Karlovy Vary

Popis nemovitosti

Karlovy Vary, město kolonád, vřídel, léčivých pramenů a výborných oplatek.

Centrum Karlových Varů patří mezi jedno z nejhezčích v České republice.

 Bytová jednotka, kterou Vám nabízím se nachází jen pár kroků od všech krás, co Karlovy Vary nabízí.

 Jedná se o prostorný a slunný byt který se nachází v centru v ulici Jugoslávská.

 Byt je v původním stavu. Díky tomu si ho můžete vybavit přesně dle svých představ a fantazií. Pro inspiraci jsme pro Vás připravili nějaké vizualizace. S rekonstrukcí Vám dokážeme pomoci za zvýhodněných podmínek.

Bytová jednotka disponuje opravdu velkými místnostmi a dostatkem úložného prostoru.

 Hledáte byt "šitý Vám přímo na míru"? Nedaří se Vám takový sehnat?

Neváhejte si domluvit prohlídku tohoto opravdu prostorného bytu ve čtvrtém patře dobře udržovaného bytového domu v Jugoslávské ulici v Karlových Varech.

 Kuchyně disponuje rozměry 5,7m * 2,6m.

Tuto místnost je možné propojit s vedlejším pokojem o výměře 19,9 m2 a vytvořit tak obývací pokoj s kuchyňským koutem o celkové podlahové ploše 34,5 m2.

 Atypická koupelna s odděleným WC s možností vstupu z pokoje (ložnice) i z chodby.

 Tři prostorné pokoje. Dostatek prostoru i světla.

Pokoje jsou opravdu dostatečně prostorné a slunné. Výhled z oken z výšky na Karlovy Vary tvoří krásnou atmosféru. Navíc máte vše na dosah ruky. Pokoje jsou vybaveny původním nábytkem.

Jugoslávská ulice se nachází v centru města Karlovy Vary a díky umístění nabízí i krásný výhled na toto krásné město. V blízkém okolí se nachází veškerá občanská vybavenost i kolonády s možnosti krásných vycházek. Smetanovy sady, Mlýnská kolonáda, Sadová kolonáda, prameny atd. A to vše jen pár kroků od Vašeho nového domova.

Jakmile vystoupíte z výtahu vstoupíte do společné chodby z které je vstup do dvou bytů na patře. V této chodbě můžete umístit botník nebo nějakou skříň. Tato chodba se zamyká. Když vstoupíte do bytu, ocitnete se v prostorné vstupní hale, do které se pohodlně vejdou vestavěné skříně, šatník a vše co budete potřebovat. Hned po levé ruce máte kuchyni a pokoj. Po pravé straně se nachází další dva opravdu prostorné pokoje. Přímo proti Vám je koupelna a WC. Dostatek prostoru a výhodná poloha dělá z této nemovitosti výbornou investici.

Neváhejte si domluvit prohlídku tohoto opravdu prostorného bytu.

Více informací u mě nebo na https://bytkv.webnode.cz/

+420 704 784 014
pcink@nemovitostsodhadem.cz
Kontaktovat makléře

Umístění

Kontaktovat makléře