Stavební pozemek Rybnice

2 990 000 Kč

Rybnice

K jednání

Popis nemovitosti

Dovoluji si vám představit krásný stavební pozemek na rozhraní obcí Kaznějov a Rybnice. Součástí ceny je projektová dokumentace pro výstavbu RD (bungalov 4+1) viz fotografie. 

Rodinný dům Premium je svým praktickým uspořádáním a dispozicemi 4 + Kk skvělou volbou pro čtyřčlennou rodinu. Na žádost je možné dům upravit na 3 + Kk a získat tak prostornou kuchyni s obývacím pokojem. Krytá terasa vám poskytne ideální zázemí pro váš poklidný a harmonický rodinný život. 

Pozemek se nachází po levé straně silnice vedoucí právě z Kaznějova do Rybnice. Jedná se o velice klidnou lokalitu, kde se nachází spíše rekreační objekty jako jsou chaty a chalupy. 

Příjezdová cesta je ve vlastnictví obce. Pozemek je oplocený a v současné době má stávající majitel vydané stavební povolení na vrt pro pitnou vodu a čističku odpadních vod. Jak vrt, tak i čističku odpadních vod zajistí prodávající na vlastní náklady. Stejně tak vjezdovou bránu. Popřípadě si můžete vybudování vrtu i čističky odpadních vod na vlastní náklady, které vám odečteme od kupní ceny. 

Pozemek je jen mírně svažitý k příjezdové cestě. 

Celková výměra pozemku je krásných 913 m2. 

Veškerou občanskou vybavenost jako je školka, škola, nákupní možnosti, lékař ale i například sportovní vyžití najdete v Kaznějově. (Max 10 min pěšky)

Koupi pozemku i následnou výstavbu RD je možné financovat hypotečním úvěrem, s kterým vám rádi pomůžeme za zvýhodněných podmínek. 

Neváhejte si domluvit s makléřem prohlídku.

+420 704 784 014
pcink@nemovitostsodhadem.cz
Kontaktovat makléře

Umístění

Kontaktovat makléře