Luxusní RD Dýšina

14 500 000 Kč

Dýšina

K jednání

Popis nemovitosti

Uchvátí vás pohledem i luxusem - rodinný dům v Dýšině! Představujeme Vám exkluzivní příležitost stát se vlastníkem této majestátní rezidence obklopené nádherným pozemkem. Tento dům je ideálním místem pro klidné a idylické bydlení, umístěný v poklidné části obce Dýšina.

Dům je zářivou perličkou realitního trhu, která nabízí mnoho luxusních prvků. Jeho provoz je navíc velice ekonomický, s měsíčními náklady okolo 5 000 Kč, což je v kontextu jeho velikosti a vybavenosti naprosto atraktivní. Pozemek přináší dokonalé soukromí díky ohradení a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu.

Na pozemku se nachází krytý bazén s vyhřívanou slanou vodou, který můžete využívat téměř po celý rok. Kromě toho zde najdete přístřešek pro 3 auta, egyptskou pyramidu a dvě pergoly, jednu u domu a druhou u bazénu.

Interiér domu je propracovaný do nejmenších detailů. V přízemí najdete vstupní halu, sklep, relaxační místnost, prostornou garáž, vířivku a posilovnu s výhledem na terasu a bazén. Dále zde najdete koupelnu s WC, kuchyni a prostorný obývací pokoj. V mezipatře se nachází 3 pokoje a v podkroví další 2 pokoje a velká koupelna. 

Tento rodinný dům je napojen na veškeré inženýrské sítě a má i vlastní studnu. Pozemek kolem domu je vydlážděn kvalitními materiály pro snadnou údržbu. Zbytek pozemku může sloužit pro zahradničení, pěstování vlastní zeleniny a ovoce, nebo pro výsadbu okrasných rostlin a stromů.

Díky výhodné poloze, pouhých 10 kilometrů od Plzně, máte snadný přístup ke všem městským vybavenostem. Dálnice D5 je vzdálena jen 5 kilometrů, takže se můžete snadno a rychle dostat do ostatních částí České republiky.

Pro více informací nás kontaktujte na telefonu +420 704 784 014 nebo nám napište na e-mail pcink@nemovitostsodhadem.cz. Rádi Vám poskytneme další podrobnosti a zorganizujeme prohlídku tohoto nádherného domu.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost stát se vlastníkem luxusního domu v obci Dýšiná! Tato nabídka je opravdu vzácná, tak neváhejte a získejte svůj vysněný domov! Těšíme se na Vás.

+420 704 784 014
pcink@nemovitostsodhadem.cz
Kontaktovat makléře

Umístění

Kontaktovat makléře