Rodinný dům Litice

7 200 000 Kč

Plzeň Litice 125

Popis nemovitosti

Prodej staršího rodinného domu v Plzni Liticích - možnost rekonstrukce a další výstavby

Nabízíme Vám starší rodinný dům s obrovským potenciálem a jedinečnou možností rekonstrukce. Tento dům se nachází na pozemku o velikosti 1 099 m2, který zároveň nabízí skvělou možnost další výstavby menšího rodinného domu. 

Rodinný dům je již napojen na veškeré inženýrské sítě, včetně plynu, vodovodu, kanalizace a elektřiny, což usnadní a zrychlí případnou rekonstrukci a modernizaci. Můžete si snadno představit, jak se z tohoto domu může stát skutečný poklad, který splní všechna Vaše přání a potřeby. Vlastní studna je jen další výhodou. 

Jednou z největších výhod tohoto domu je jeho výborná poloha. Plzeň Litice je klidná čtvrť s vynikající dopravní dostupností do centra města i okolních oblastí. Přestože se nacházíte v klidné lokalitě, veškerá občanská vybavenost je snadno dostupná. Najdete zde školu, školku, obchody, restaurace a veškeré služby, které potřebujete pro pohodlný a bezstarostný život. Dům je částečně podsklepený s půdním prostorem. 

Na prostorném pozemku se nachází také garáž, která vám poskytne dostatek místa pro bezpečné parkování vozidla, a menší dílna, která se stane ideálním místem pro vaše kreativní nápady a zájmy.

Tento starší rodinný dům je skutečným diamantem v hrubém, který čeká, až bude znovu oživen a proměněn ve vaši vysněnou rezidenci. Buďte tvůrcem svého vlastního domova a získejte skvělou investici s neomezenými možnostmi.

Pokud máte zájem o prohlídku nebo další informace, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vaši zprávu a možnost Vám představit tento zajímavý rodinný dům v Plzni Liticích.

Prodej rodinného domu Plzeň, stav je uveden jako před rekonstrukcí, umístěný v lokalitě, kde je klidná část obce, z celkového počtu 1 podlaží, topení je řešeno jako lokální plynové, o ploše cca 130 m2, pozemek o velikosti cca 1055 m2, se zastavěnou plochou cca 185 m2, a zahradou cca 870 m2, mnohem více nemovitostí bude při hledání, Rodinné domy Plzeň město, je vybaven či je k dispozici garáž, parkování, sklep, zahrada, kde v okolí se náchází kompletní síť obchodů a služeb, pošta, supermarket, Škola, Školka, Úřady, zdravotnická zařízení, lze také popsat jako bydlení pro rodiny, mezi IS se můžete těšit na 230V, 400V, internet, plyn, voda, pitná, kanalizace, studna, elektro je zavedeno, a to 230V, 400V.

+420 704 784 014
pcink@nemovitostsodhadem.cz
Kontaktovat makléře

Umístění

Kontaktovat makléře