Nádherný RD Nepomuk

8 900 000 Kč

Školní 648, Nepomuk

Popis nemovitosti

Představujeme Vám výjimečnou příležitost stát se vlastníkem novostavby zděného patrového rodinného domu, který nabízí nejen komfortní bydlení, ale i skvělou investiční příležitost díky možnosti rozdělení rozlehlého pozemku. Tento samostatně stojící dům se nachází na prestižní adrese Školní 648, Nepomuk, v obci s kompletní občanskou vybaveností a skvělou dopravní dostupností.
Klíčové vlastnosti:
Typ nemovitosti: Zděný patrový rodinný dům s terasou cca 25 m2.
Celková výměra pozemku: 1279 m2 s možností rozdělení na dva samostatné pozemky.
Užitná plocha: 114 m2.
Stavba a materiály: Novostavba kolaudovaná v roce 2022, postavena z kvalitních materiálů, na většinu prvků a zařizovacích předmětů je ještě záruka.
Vytápění: Elektrický kotel pro podlahové vytápění a krb v přízemí, radiátory v patře. Nízké náklady. 
Energetická náročnost: B
Dispozice a vybavení:
V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s krbem a kuchyňským koutem s přímým přístupem na terasu a do velké, krásně upravené zahrady se vzrostlými stromy. Dále zde najdete šatnu v zádveří, menší pracovnu, koupelnu s technickou místností a samostatné WC. V podkroví domu pak tři samostatné pokoje, koupelnu s vanou a sprchovým koutem a další samostatné WC. Dětský pokoj s podkrovním prostorem nabízí ideální místo pro hraní nebo úložný prostor.
Pozemek je celý oplocený s vydlážděným příjezdem a parkováním pro 2-3 vozidla. Dva zahradní domky, z nichž větší je dokonce zapsán v katastru nemovitostí. Díky velikosti pozemku je možné vybudovat bazén nebo jezírko a část zahrady s vlastním přístupem využít pro další stavbu. Veškerá občanská vybavenost včetně škol, školek, obchodů, služeb, sportovišť a vynikající dopravní dostupnost (vlak, autobus) jsou dalšími benefity této lokality.
Proč si vybrat právě tuto nemovitost?
Tento domov nabízí ideální kombinaci klidného bydlení s možností využití i jako investiční příležitost. Ať už hledáte prostorný rodinný dům obklopený přírodou s moderním vybavením a zárukou kvality nebo prostory pro realizaci vlastních projektů, to vše najdete zde. Příležitost vlastnit takovou nemovitost se naskytne jen zřídka. Nechte se oslovit touto výjimečnou nabídkou a staňte vlastníkem této úžasné nemovitosti.

Odkaz na webovou stránku nemovitosti: https://rdnepomuk.webnode.cz
Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vaši návštěvu a jsem připraven odpovědět na jakékoli Vaše dotazy. Staňte se hrdým vlastníkem tohoto jedinečného domova a začněte psát další kapitolu svého života. 

+420 704 784 014
pcink@nemovitostsodhadem.cz
Kontaktovat makléře

Umístění

Kontaktovat makléře