Finanční růst

Finanční poradenství aneb pomáháme lidem finančně růst. Finanční analýza je ZÁKLAD.

Toužíte jednou po vlastním bydlení, ale stále se vám nedaří našetřit potřebné peníze k získání hypotéky? Nebo chcete poslat své děti na vysokou školu do zahraničí? To vše stojí spousty peněz, pokud ale znáte svůj cíl, své příjmy a výdaje, garantujeme vám, že svého snu jednou dosáhnete! Jak to ale udělat?

Jako první zjistíme současný stav vašich možností a cílů. Provedeme důkladnou analýzu vaší finanční situace a podíváme se na vaše přání, která si chcete splnit v oblasti spoření, bydlení a penze.

Druhým krokem je vytvoření a schválení vašeho finančního plánu. Poradce vám navrhne finanční plán a nejvhodnější produkty z oblasti pojištění, investic nebo úvěru, které jsou nutné ke splnění vašich cílů.

Tím ale naše služby nekončí. Zhruba jednou za dva roky nebo dle vaší potřeby zkontrolujeme, co se u vás změnilo, a vašim novým možnostem a cílům přizpůsobíme finanční plán.

Na svého poradce se můžete kdykoli obracet s žádostí o radu nebo pomoc. Rádi vám ukážeme, že pokud se finanční poradenství dělá dobře, pomáhá klientům k bohatšímu a svobodnějšímu životu, a to je náš cíl. V rámci poradenství vám dokážeme sjednat nejvýhodnější hypotéku, životní pojištění i pojištění vašich vozidel a domácnosti.

 

Kontaktujte nás!