Odhad hodnoty nemovitosti

Znáte hodnotu Vaší nemovitosti? 

Odhdad ceny Váší nemvoitosti  je dobré znát nejen při jejím prodeji, ale také například z hlediska pojištění

Jak nejlépe zjistit hodnotu nemovitosti?

Zapomeňte na cenové mapy, algoritmy či sliby realitních makléřů a důvěřujte profesionálům. Realitních makléřů, kteří tvrdí, že určí správně hodnotu Vaší nemovitosti, je několik tisíc.Certifikovaných odhadců, kteří určují hodnotu u každé nemovitosti pořizované na úvěr se zástavou nemovitosti pouze pár desítek na celou ČR.

Soudní znalci určují zase hodnotu každé koupené nemovitosti z důvodu 4% daně z nabytí. Jen specialisté tedy znají skutečné ceny nabízených a prodaných nemovitostí v České republice.

Svěřte prodej/koupi nemovitosti opravdovým profesionálům.
Spolupracujeme přímo se soudními znalci i odhadci všech bank a stavebních spořitelen působících na trhu v České Republice. Všechny nemovitosti v naší nabídce jsou právně i technicky prověřeny.

Odhad ceny nemovitosti je výhodou pro všechny: Prodávající nabízí k prodeji právně i technicky prověřenou nemovitost, kupující v obchodě vidí jistotu.
Prostě férový obchod pro obě strany.

Chcete koupit nemovitost z nabídky jiné realitní kanceláře a nechcete přijít o rezervační poplatek?
Využijte službu našich odhadců, kteří s Vámi půjdou na prohlídku nemovitosti, vybranou nemovitost řádně právně i technicky prověří a vypracují znalecký posudek (odhad) vhodný pro každou banku. Pokud využijete služeb našich hypotečních specialistů, zpracujeme Vám zároveň s odhadem tzv. prescoring v bance a vy během maximálně tří dnů víte zda Vám úvěr bez problému vyjde a můžete v klidu a s čistým svědomím podepsat rezervační smlouvu.

Znát aktuální hodnotu Vaší nemovitosti není důležité jen při prodeji. Naopak, hodnota Vaší nemovitosti se mění v čase a to převážně tak, že roste. Proto je dobré znát aktuální hodnotu nemovitosti i z důvodu pojištění. V případě podpojištění je plnění z pojistné události kráceno.
Neváhejte nás kontaktovat, naše poradna je Vám k dispozici téměř kdykoli a je ZDARMA.