Realitní poradna

Chystáte se koupit nebo prodat nemovitost? 

Máte hodně otázek ohledně tohoto důležitého kroku?

Přeci jen se jedná o velikou investici, kterou většina z nás nedělá víckrát naž dvakrát až třikrát v životě. 

Musíme si uvědomit, že prodávající neprodává pouze stavbu. Pro něj je to něco co vybudoval, někdy dokonce postavil vlastníma rukama.  Nemovitosti mají velikou finanční hodnotu. Ale většinou se v ní skrývá životní příběh či osud, vzpomínky a emoce. Proto chce prodeji každé nemovitosti věnovat opravdu co největší pozornost a péči.

Také si to chce s prodávajícím dobře ujistit, zda opravdu nemovitost chce prodat, jestli pro něj není výhodnější ji pronajmout a nechat například dětem do budoucna? 

Každý obchod je individuální a nutností ho také tak řešit. Vyberte si dobrého makléře nebo se poraďte ať neuděláte nějakou chybu. Prodej či koupě nemovitosti vypadá jednoduše. Né vždy to tak ovšem bývá. Někdy nastanou "věci", které by Vás ani nenapadli. Nechceme Vás strašit, jen vždy je lepší se alespoň poradit. Nejdůležitější je vse sladit, vybrat kupujícího, který bude opravdu schopen dostát všem svým povinnostem zejména pak finančně. I proto je tu naše bezplatná realitní poradna. Neváhejte nás kontaktovat